Покер існує вже сотні років. Всі ми знаємо, що "дикий Білл" Хікок помер за столом покеру в Дедвуда, територія Дакота (нині Південна Дакота), ще в 1800-х роках. Однак покер, яким ніколи не було, майже так само популярний, як сьогодні, в Техаському Холдемі. Незважаючи на те, що основні покер правила гри ті ж, є кілька стилів покеру, настільки ж увлекательний або захоплюючий, як Техаський покер - це чому?

Покер — Википедия

Що робить покер захоплюючим?

Насправді все просто: той факт, що більшість карт є загальнодоступними, а не приватними, інформація для столу - ось що робить гру в покер такої унікальної. Коли приходить флоп і відкриваються три карти, це повністю додає ще одне психологічний вимір в уже психологічно складну гру. Вам потрібно не тільки вгадати, які карти є у ваших опонентів, ви також повинні з'ясувати, як загальнодоступні карти пов'язані з вашою рукою і рукою опонента. Як тільки приходять терен і рівер, математика стає абсолютно божевільною, і в гру додається ще більше психологічної складності.

Однак це все ще трохи незрозуміло; профі грають в техаський холдем, але вони також грають в усі інші стилі покеру. Факт в тому, що це може бути просто історичною випадковістю. Коли піонери онлайн-покеру запустили перші покерні сайти на реальні гроші, вони й гадки не мали, що він стане настільки популярним не тільки в покерному співтоваристві, а й серед основних шанувальників спорту. Тепер це всесвітнє явище, коли мільйони людей грають онлайн та в карткових кімнатах.

Різні веб-сайти тепер пропонують безкоштовні гри в покер, щоб залучити більше гравців і дати їм трохи досвіду, перш ніж вони почнуть грати в турнірах на реальні гроші. Ви можете грати в техаський холдем стільки, скільки душі завгодно, до тих пір, поки він залишається популярним, що дає всі підстави для цього.