Вас приваблює карткова гра в покер, але ви не знаєте, як навчитися грати в Покер? Ми пiдготували для вас простий посiбник.

Навiщо грати в онлайн покер

Онлайн-покер – це чудова гра, яка не тiльки розважить вас, а й добре перевiрить вашi комбiнацiйнi та математичнi навички. З невеликим перебiльшенням ми могли б порiвняти це з грою в шахи. Треба добре спланувати свої ходи, спочатку оцiнити всi дiї i лише потiм вступати в гру. Є вiдмiнностi вiд шахiв. Тут також велику роль вiдiграє розумовий рiвень, коли ви не просто граєте найкращими картами, а можете почати блефувати i вивести опонента з гри, не маючи найкращих комбiнацiй.

Але блеф – це вже так званий вищий рiвень покеру, який можуть собi дозволити досвiдченi гравцi. У гру вступає спостереження за тенденцiями суперникiв, наскiльки вони грають агресивно чи пасивно, з чого можна оцiнити їх утриманi комбiнацiї. Досвiдченi гравцi можуть добре використовувати звичайнi карти пiд час блефу. Знову ж таки, завдяки їм вiн може оцiнити, який дiапазон карт може тримати його супротивник, i сума ставок змусить його вiдмовитися вiд своїх карт i таким чином вийти з гри. У цьому вiдношеннi покер вiдрiзняється вiд iнших «розумних» iгор, таких як вищезгаданi шахи. i початкiвцi, i просунутi гравцi знайдуть у цьому елемент веселощiв.

Як почати грати в онлайн покер

Вам не потрiбно багато, щоб грати в онлайн-покер. Все, що вам потрiбно, це комп’ютер i пiдключення до iнтернету. Повинно бути бажання вдосконалюватись i вивчати новi способи гри. Здається, це не так, але покер пропонує багато способiв грати в тi самi ситуацiї. Велику роль вiдiграють кiлькiсть ставок, кiлькiсть гравцiв у грi, а також iншi зiгранi карти.

Тому перед тим, як розпочати саму першу гру, добре ознайомитися з правилами покеру. Ми рекомендуємо почати з найпоширенiшого i популярного варiанту покеру, яким є безлiмiтний холдем.

Що ви повиннi знати, перш нiж грати в онлайн-покер:

  • Виграшнi комбiнацiї в покерi,
  • Основнi стартовi комбiнацiї карт,
  • Як правильно робити ставку - сума ставки,
  • Основи банкрол-менеджменту.