Якщо ви хочете знати, як грати в Покер, вам слiд почати грати в безлiмiтний техаський холдем. Це одна з найпростiших iгор у покер, але це також весела, складна та корисна гра.

Безлiмiтний холдем також (на сьогоднiшнiй день) найпопулярнiша гра в покер у свiтi, тому у вас не буде проблем iз пошуком людей, з якими можна грати.

Як грати вбезлiмiтний Холдем покер

Кожен гравець за столом отримує двi картки лицьовою стороною вниз.

Потiм кожен гравець використовує цi двi карти (або одну або жодну з цих карт) у поєднаннi з п’ятьма спiльними спiльними картами, щоб сформувати свою найкращу п’ятикарткову покерну роздачу.

Гравець з найкращою рукою (або той, хто змушує всiх iнших гравцiв скинути руки), виграє банк! Це так просто.

Є чотири раунди ставок, i будь-який гравець може розмiстити всi свої фiшки в серединi в будь-який момент. Це привабливiсть безлiмiтного покеру. До того, щоб подвоїти (або потроїти!) ваш стек, вам ще лише одна рука, але ви також лише однiєю рукою, щоб повнiстю розбити ваш стек.

iснує багато iнших чудових iгор у покер, але з точки зору простоти та популярностi, безлiмiтний холдем панує. Унiкальне поєднання стратегiї, психологiї, випадковостi та обчислення шансiв у грi практично не зрiвняється з жодною iншою популярною грою.

Безлiмiтний холдем використовує стандартну колоду з 52 карт, навiть онлайн. У неї може грати змiнна кiлькiсть вiд 2 до 10 гравцiв за одним столом. Якщо у вас достатньо столiв i мiсця, ви можете грати з тисячами гравцiв одночасно у форматi покерного турнiру.

Ось як працює основна гра в покер

Перед роздачею карт гравець робить обов'язкову ставку пiд назвою малий блайнд (малий блайнд, sb, англiйською), той, хто все ще злiва, робить ставку подвiйного малого блайнда, який називається великим блайндом (великий блайнд, bb англiйською). Цi обов’язковi ставки можуть бути фiксованi в iграх на кеш або з часом збiльшуватися в турнiрах. Вони служать гарантiєю мiнiмуму дiй за столами. Пiсля кiлькох етапiв у турнiрi можуть статися анте (кожен гравець робить дуже маленьку ставку в банк), але про це буде час поговорити пiзнiше.

Пiсля того, як блайнди та будь-якi анте були поставленi, круп'є роздає кожному гравцевi двi карти, починаючи з гравця злiва вiд нього i закiнчуючи ним самим (у казино круп'є не грає, вiн роздає карти, починаючи вiд гравця до гравця. лiворуч вiд гравця на баттонi, який фiктивно представляє дилера, i закiнчується цим гравцем на баттонi). Гравець лiворуч вiд дилера є першим гравцем, який дiє, i вiн має вибiр:

  • Ставка (це безлiмiтний холдем, тому вони можуть поставити будь-яку суму, але мiнiмальне значення великого блайнда)
  • Перевiрка (нiчого не робити i чекати дiй наступних гравцiв).

Якщо хтось вирiшить зробити ставку, iншi гравцi мають вибiр:

  • Колл (Сплатiть суму ставки в банку)
  • Скиньте (Вiдмовтеся вiд руки та будь-яких фiшок, якi вони вже поклали в банк)
  • Пiдняти (покласти ще бiльше фiшок у горщик)

Це продовжується до тих пiр, поки всi не сплатять або поки всi фiшки не будуть посерединi.