Правила покеру завжди однакові, незалежно від того, який варіант ви граєте. Ви можете легко навчитися грати в покер, знаючи основні правила. Згодом ви виявите, що офіційні правила покеру застосовуються по-різному залежно від вибраного варіанту гри. Справді, у Техаський Холдем грають не так, як в Омаху чи Стад. Щоб дізнатися про тонкощі, відвідайте наші сторінки, присвячені кожному з цих варіантів.

Як навчитися грати у покер?

Щоб навчитися грати в покер, почніть з вивчення правила гри в покер тут. Потім знайдіть час, щоб запам'ятати комбінації (також звані комбінаціями карт). Вони зібрані на одній сторінці, щоб вони були доступні під час перших ігор.

Потім знайдіть ставки, які також називають аукціонами (Limit, Pot Limit або No Limit).

І, нарешті, знайдіть час, щоб відкрити різні ігрові висоти (високий, низький, хай-лоу).

Після цього ви зможете відкрити різні варіанти покеру. Ви побачите, що при хорошому знанні правил покеру ви легко розберетеся у цих варіаціях.

Останнє зауваження, перш ніж перейти до справи. Як і в будь-якій грі або виді спорту, правила покеру іноді можуть бути трохи суворими, принаймні теоретично. Так, у першій статті офіційних правил покеру вказано, наприклад, що місця гравців повинні визначатися за жеребом. На практиці ми не втомлюватимемо наших друзів подібними подробицями.

Правила покеру

У покері зовсім недоречно грати на реальні гроші (монети, купюри). Таким чином, перед початком будь-якої гри кожен гравець змінює встановлену суму на фішки. Цей набір токенів називається бай-іном, і коли гравець викуповує один із них, кажуть, що він «повторно купує».

Вхід за стіл визначається мінімальною сумою бай-іну, а іноді й максимальною сумою. Тип аукціону також визначає, хоч і побічно, право входу до столу.

Гра в покер ведеться за годинниковою стрілкою. Таким чином, роздача карт, ходи виступів та ставки завжди ліворуч.

Бай-ін повинен бути розміщений на столі, тоді ми називатимемо його «олл-ін» (звідси і вираз «піти ва-банк», що означає «поставити всі фішки, що залишилися»). Жоден жетон не повинен бути захований, і всі гравці відповідають за свої карти. Тому він повинен захистити свою руку (заховати лицьову сторону своїх карток).

Роздача карт

Відповідно до правил покеру, здана карта завжди є верхньою картою колоди. Обережно, витягування раніше обраної карти з-під колоди – найпоширеніший спосіб шахрайства.

Перша карта колоди ніколи не лунає, вона вважається картою, що спалюється (її потрібно залишити осторонь, щоб використовувати в разі помилки дилера).

Якщо картка повинна бути повернена або роздана зі столу, і лише дилером (будь-яка картка, повернена гравцем, буде збережена), вона буде замінена. Потім дарувальник завершує свій раунд угод, потім він повертає перевернуту картку та роздає гравцеві карту для спалювання.

Якщо дві карти повинні були бути повернені, ми говоритимемо про неправильну здачу, і тут йдеться про те, щоб забрати всі карти та повернути їх (і цього разу ми будемо обережні, будь ласка).