Освоїти правила гри в Покер не так вже й складно. Але щоб вивести свою гру на новий рiвень, важливо продовжувати розвивати свої знання в покерi, практикуватися, а також вчитися з попереднiх iгор i вдосконалювати свою стратегiю.

Знати руки в покерi

Залежно вiд типу гри, гравцi повиннi сформувати найкращу комбiнацiю з 5 карт (рук) на основi 2 карт, якi вони отримають вiд дилера, «дiркових карт» (2 приватнi карти, якi роздаються кожному гравцевi) i 5 «карт громад». (5 карт, розмiщених у центрi столу, доступних для всiх гравцiв).

Є 10 покерних рук, якi кожен гравець повинен знати, навчаючись грати в покер. Перш нiж перейти до гри, вам потрiбно знати, якi комбiнацiї є найцiкавiшими.

Роздача карт i блайндiв

Гра у всiх варiантах покеру вiдбувається за годинниковою стрiлкою навколо столу.

Два гравцi злiва вiд дилера починають нову гру, кожен сплачуючи вимушену ставку:

  • Малий блайнд

сплачується гравцем, який знаходиться злiва вiд дилера.

  • Великий блайнд

сплачується гравцем одразу злiва вiд малого блайнда. Розмiр великого блайнда вдвiчi перевищує розмiр малого блайнда.

Дилер роздає по однiй картi кожному гравцевi, починаючи з малого блайнда. Потiм дилер роздає другу карту всiм гравцям, знову ж таки, починаючи з малого блайнда. Гравцi тримають свої власнi карти, якi називаються «дiрковими картами», обличчям донизу, щоб суперники не бачили їх.

Настав час розпочати раунд ставок, коли перед кожним гравцем буде двi картки.

Раунди ставок пiд час гри

У найпопулярнiших варiантах покеру гра складається з 4 раундiв ставок:

  • Префлоп

Префлоп - це перший раунд ставок. Перший раунд ставок починається з гравця, який знаходиться злiва вiд великого блайнда.

  • Провал

Пiсля завершення раунду ставок на префлопi дилер роздає першi три загальнi карти на столi. Це називається флопом i є важливою частиною покерної роздачi, тому що тепер кожен може зiграти п’ятикарткову покерну роздачу.

Ставки вiдбуваються за схемою, схожою на префлоп, за винятком того, що гравцi тепер можуть «чекати», якщо вони не хочуть робити ставки, i нiхто iнший не ставив до них. Пiсля того, як усi зiграли i в роздачi залишилося принаймнi два гравцi, дилер роздає наступну спiльну карту.

  • Поворот

Пiсля того, як усi гравцi зробили свої ставки, роздається ще одна спiльна карта, яка показується до столу. Перед переходом до останнього раунду вiдбувається ще один раунд ставок.

  • Рiчка

Тепер у поле зору є п’ять спiльних карт, а також вашi власнi картки, що дають загалом сiм карт. Тепер ви повиннi спробувати зiбрати найкращу п’ятикарткову роздачу в покер. Вiдбувається останнiй раунд ставок, результатом якого є одна з двох речей.

  • Забiй

Якщо принаймнi два гравцi залишаються в роздачi пiсля завершення ставки, роздача переходить до шоудауну. Тут гравець з найкращою п’ятикартковою рукою виграє банк. Якщо всi гравцi, крiм одного, падають, гравець, який не скидав, виграє банк, не потребуючи шоудауна.